ŠATNÍ SKŘÍŇ SEBRA I - BÍLÁ

Šatní skříň Sebra je elegantní a funkční šatní skříň pro dětský pokoj, která je dodávána se zásuvkou, třemi policemi, věšákem na šaty s dveřmi.

Skříň je navržena se skandinávským a nadčasovým výrazem, který harmonizuje s ostatním nábytkem z kolekce klasického nábytku Sebra Interiør, která zahrnuje „ Sebra Desk “ a ikonickou dětskou a juniorskou rozkládací postel,  Sebra Sengen, Baby & Jr. “A pokračování„ Sebra Sengen, Junior & Grow. “ 

Funkční, bezpečná a klasická skříň bez nežádoucí chemie a s dlouhou životností v dětském pokoji nebo někde jinde v domácnosti.

Skříň je prostorná a má flexibilní policový systém, kde můžete snadno přiložit tři přiložené police bez použití šroubů. Upravíte jí rychle a snadno a úplně bez nářadí.  

Zásuvka je vybavena funkcí „soft close“, která zajišťuje tiché zavírání zásuvky. Tím se minimalizuje riziko skřípnutí prstů, což je dobré v dětském pokoji, kde malé prsty nejsou vždy tak rychlé jako velké. 

Přední strany mají vyřezávané úchyty na zásuvce a na dveřích a společně se zaoblenými rohy skříňky přispívají ke zvýšení bezpečnosti dětského pokoje - žádné ostré hrany, které by mohly vaše děťátko zranit. 

Skříň je dodávána s věšákovou tyčí, takže ji lze použít na věšáky. Věšák lze výškově nastavit.

Skříň je na čtyřech nohách, což zajišťuje lehčí a méně robustní výraz než skříň bez nožiček. Samozřejmě také umožňuje skladování pod skříní, pokud je to potřeba. 

Barva je organická, netoxická a testována a odpovídá požadavkům evropské normy EN71-2 a EN 71-3 - série norem pro bezpečnostní požadavky na hračky. Šatník Sebra zároveň splňuje také normu EN 717-1: 2004, která se zabývá maximálním povoleným uvolňováním formaldehydu v deskách na bázi dřeva, včetně nové německé zkušební metody - DIN EN 16516. Kromě toho jsou dodržována pravidla pro obsah VOC (těkavé organické sloučeniny), což zajišťuje, že z barvy nevznikají žádné výpary škodlivé pro zdraví a životní prostředí a poté je nábytek samozřejmě schválen ve vztahu k nařízení REACH. REACH je základní legislativa EU o chemických látkách, jejímž cílem je zajistit bezpečné používání chemických látek s minimálním rizikem pro zdraví a životní prostředí. 

Šatní skříň je navržena v Dánsku a vyrobena v Evropě. Celkově vzato funkční, bezpečná a klasická skříň bez nežádoucí chemie a s dlouhou životností.

Nábytek se dodává nesmontovaný a snadno se sestavuje podle přiloženého montážního návodu, který by měl být uložen pro pozdější použití.

DŮLEŽITÉ!: Vždy nezapomeňte připevnit skříň na zeď pomocí příslušného zařízení proti převrácení!

PÉČE A ČIŠTĚNÍ: čistěte hadříkem vyždímaným v teplé mýdlové vodě. Vždy používejte měkký hadřík, aby nedošlo k poškrábání. Při čištění nikdy nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, bělidla nebo ostré předměty.

Materiál Buk / borovice / MDF
Šířka 94,0 cm
Výška 185,5 cm
Hloubka 50,0 cm
26 136 Kč 21 600 Kč bez DPH
K objednání

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 200830024
Jméno značky: Sebra
Kategorie: Sebra
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu