POSTÝLKA SEBRA, BABY&JR., CLASIC WHITE, FSC MIX

Postel Zebra - postel, která roste s dítětem.

Vaše dítě potřebuje spánek, aby se mohlo vyvíjet a růst. Sebra Sengen, Baby & Jr. roste a vyvíjí se s vaším dítětem. Postel je generační postel, kterou lze dědit – z dítěte na dítě, z rodiny do rodiny. Kus historie dánského designu a bezpečná a bezpečná rozkládací postel pro miminko a juniory.

Sebra Sengen, Baby & Jr. je dětská a juniorská postel určená pro vnitřní použití. Postel je vysouvací postel, která se obvykle mění z dětské postýlky / krotké postele na juniorskou postel. Postel je určena pro max. 15 kg. v nastavení horního roštu a 80 kg. ve spodním.

Materiál Březové dřevo, FSC™ Mix 70% (licenční číslo: FSC™ C160110) – lak na vodní bázi
Max. zatížení 15 kg / 80 kg
Délka 115,25 cm
Šířka 75,8 cm
Výška 88 cm
Vytahovací délka 157,75 cm
Pokyny pro praní Otřete hadříkem
Bez formamidu Ano
Bez ftalátů Ano
Bez BPA Ano

Některé možnosti dělají rozdíl
Pokud si vyberete postel Sebra, Baby & Jr., pak si vyberete:

 • přivítat postel generace dánského designu u vás doma, ve vaší rodině.
  • Na vašem výběru záleží, protože postel lze používat v několika fázích dětství a lze ji snadno zdědit (nebo znovu prodat), pokud se o ni budete dobře starat. Tímto způsobem pomáháte šetřit cenné zdroje.
 • investovat do dětské postýlky s ekoznačkou.
  • Na vaší volbě záleží, protože pečujete o sebe i o své dítě – vaše dítě nebude vystaveno zbytečným látkám, ať už při vdechování, ani když dítě cucá nebo okusuje nábytek. Chráníte přírodu a životní prostředí a staráte se tím mimo jiné o zemské zdroje a klima budoucnosti. protože velká část dřeva pochází z certifikovaných lesů a protože nebyly použity žádné látky, které by mohly poškozovat ozonovou vrstvu.
 • koupit postel ze dřeva s certifikátem FSC.
  • Vaše volba je rozdílná, protože svým nákupem pomáháte pečovat o lesy a lidi a zvířata, která v nich žijí, ku prospěchu a radosti budoucích generací – v porovnání s nákupem nové postýlky, která není vyrobena z FSC certifikace. dřevo.

O designu The
Sebra Bed, Baby & Jr. navrhla Sebra. 

Sebra vlastní autorská práva na postel JUNO, kterou navrhl Viggo Einfeldt v období 1942-43. JUNO Sengen a Viggo Einfeldt jsou zmíněni v kategorii „Dětská kultura“ v Dánském kulturním kánonu, který tvoří podstatu dánského kulturního dědictví. 

Sebra navrhla postel Sebra, Baby & Jr. tak, aby splňovala současné požadavky a normy, ale s přihlédnutím k proporcím a nadčasovým liniím postele JUNO. Klasický design postele Sebra je proto dnes stejně krásný a aktuální, jako byla postel JUNO, když byla navržena na počátku 40. let minulého století. 


Postel pro novorozence, pro kojence, pro batole i pro juniora - pro další generaci

 • Fáze 1  – Tato fáze je vhodná pro kojence
  • Zvýšená základna postele usnadňuje zvednutí dítěte z postele a uložení do postele. Zvýšená základna postele usnadňuje dobré a bezpečné uchopení vašeho dítěte, když je třeba jej zvednout, a zároveň můžete lépe podepřít záda a krk vašeho dítěte, když je potřeba jej umístit do postele, protože vzdálenost k roštu není tak dlouhá - je to bezpečnější pro vaše dítě a lepší pro vaše záda.
  • DŮLEŽITÉ! Nejnižší spodní poloha je nejbezpečnější. Dno by mělo být vždy v nejnižší poloze, jakmile je dítě dost staré na to, aby se samo posadilo.
 • Fáze 2 – Tato fáze je vhodná pro dítě, které začíná dávat znamení, aby bylo schopno vstát do sedu nebo do lehu.
  • Snížený rošt a pro lůžko tak charakteristické lamelové bočnice a čela vytvářejí bezpečí pro vaše dítě v prvním roce života a zajišťují, že se nevyvalí, když se začne více pohybovat, posaďte se sám, když začne být schopen vzpřímeně stát. Tyče postele jsou seříznuté až ke dnu, takže vzniká sklon, což znamená, že se vaše dítě nemůže udržet a přelézt/přepadnout přes okraj postele.
  • DŮLEŽITÉ! Před použitím lůžka v nejnižší poloze je nutné odstranit nosné nosníky. Bočnice šátku musí být odstraněny, když dítě může vylézt z postele. Mnoho rodičů se snaží trochu táhnout čas s popruhy, protože demontáž také znamená menší kontrolu. Z bezpečnostních důvodů je však nutné odstranit, když se dítě může vyškrábat ven. 
 • Fáze 3 – Tato fáze je vhodná pro dítě, které jeví známky touhy lézt nebo je dostatečně velké, aby se mohlo plazit / vstát z postele.
  • Přijde den, kdy se vaše batole „umí“ a „bude“ a vy si snad ráno (a ne uprostřed noci) užijete zvuk malých kutálejících se dětských nožiček, který k vám přichází, když z bezpečnostních důvodů odstranil jednu nebo obě stránky posuvníku. Kolem dvou a půl roku mnoho dětí signalizuje, že už nechce být v posteli – některé to dělají dříve, jiné ne. Je důležité hledat známky, aby se šátek sundal dříve, než si ho dítě vůbec vynutí.
 • Fáze 4 – Tato fáze je vhodná pro dítě, které dosáhlo určité délky a potřebuje více prostoru.
  • Kdy potřeba nastane, závisí na výšce dítěte a způsobu spánku. Mnoho lidí však chodí spát ve věku 3-4 let.
 • Fáze 5 – V určitém okamžiku již dítě nemůže být v posteli – další možností postele by mohla být postel Sebra, Junior & Grow . 
  • Nechte staré Baby & Jr. postel zdědí další dítě nebo další generace – prospívá životnímu prostředí a zároveň zajišťuje, že dlouhá designová historie postele bude pokračovat 

PAMATUJTE: Když změníte prostředí lůžka svého dítěte, může to v některých případech znamenat, že dítě bude po určitou dobu potřebovat větší podporu před spaním a v noci. Potíže s mazlením a noční můry jsou přirozené, ale zdaleka ne vždy, ale jako rodiče byste měli být na to duševně připraveni a pomáhat zajistit bezpečné rituály a rutiny.


Varování

 • Uvědomte si rizika spojená s otevřeným ohněm a jinými silnými zdroji tepla, např. elektrické přímotopy, plynové sporáky atd. v blízkosti postýlky. 
 • Postýlku nepoužívejte, pokud jsou její části rozbité, natržené nebo chybí, a používejte pouze náhradní díly schválené výrobcem. 
 • Nenechávejte nic v postýlce a nepokládejte postýlku do blízkosti jiného výrobku, na kterém může dítě stát nebo který představuje riziko udušení či uškrcení, např. stuhy, šňůry na záclony / závěsy atd.
 • Nepoužívejte postýlku s více než jednou matrací.
30 202 Kč 24 960 Kč bez DPH
Skladem

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 200130041
Jméno značky: Sebra
Kategorie: Sebra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: